2013 m. rugsėjo 14 d., šeštadienis

Projektas 'Gera nuotaika' :)

Sveikučiai!:)
Ačiū visiems pakomentavusiems mano paskutinį įrašą, tikrai labai padėjot :) Nebesijaučiu tokia pasimetusi ir dabar vėl viskas gerai: pasaulis išmargintas įvairiausiomis spalvomis!
Ir kadangi vėl 'švyčiu' iš džiaugsmo, sugalvojau padaryti tokį projektą.. Atradau vieną labai mielą mezginių bei nėrinių blog'ą. O jame užmačiau štai tokį įrašą: http://onesheepishgirl.blogspot.com/2013/09/sheepish-bloom-drop-results-part-two.html . Labai labai miela idėja! Jeigu tingite skaityti, paaiškinsiu: visi savanoriai nuneria įvairiausių gėlyčių, pririša prie jų mielus, įkvepiančius sakinius ir kur nors viešumoje, gerai matomoje vietoje, pakabina :) Kaip smagu tokį dalykėlį rasti! Iš karto nuotaika pasitaiso. Tad nusprendžiau padaryti tokią akciją ir Lietuvoje :)
Taaai visi norintys - neriam, mezgam, rašom iki kitos savaitės. Na, ne kitos, o dar kitos. Rugsėjo 23-24 (pagal orą nuspręsiu dar, kurią būtent dieną) dienomis visi prikabinsim tokių gėlyčių įvairiausiuose Lietuvos kampeliuose :) Būtų šaunu, jei jūsų atsirastų kuo daugiau ir iš įvairių miestų, kaimų, tad pasidalinkit šiuo įrašu su draugais, artimaisiais :)

Va, šiandien visą dieną praplušėjau ieškodama schemų ir nėrimo pradžiamokslių - mat senai jau nėriau, o taip puikiai mokėjau!.. Kai pradinėse išmokau taip iki šeštos klasės gražiausius darbelius nerdavau. O šiandien net pačios paprasčiausios pynutės neatsiminiau..:D Bet pavargau, užsiėmiau ir viską prisiminiau! Dešinėje vienintelė vykusi gėlytė:
O čia vargau, kol pagaliau prisiminiau:


Štai ir viskas, jei kas neaišku, klauskit komentaruose ar rašykit į e-paštą: nekornelija@gmail.comTikiuosi atsiras norinčiųjų prisidėti :)
Beje, jei reikia schemų ar ženklų aiškinimų, užsukit čia:
http://www.rankdarbiunamai.lt/2012/01/nerimo-zenklai-pavyzdziai/
http://forumas.pasmama.lt/forum/geroji-namu-feja/rankdarbiai/nerimo-schemu-archyvas/13.-geles-lapeliai-drugeliai-vaisiai-ir-kt
Arba žvilgtelėkit čia:

Iki kito karto!
~Aušrinė :))
~PAPILDYTA~
•Gėlytes gaminkite iš ko tik norite, nebūtinai nerkite :)
•Nepamirškit atsiųsti nuotraukų!

18 komentarų:

 1. Nemoku užsiimti rankdarbiais, bet idėja nebloga. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gera idėja! Tik manau galima nebūtinai nerti, o ir kitomis technikomis pagaminti gėlytes :)Prisijungčiau, tik, kad nelabai laiko turiu ://

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tai taip, nebūtinai, kaip tik sugalvosit :) Pamiršau paminėti :)
   Tik manau, kad iš popieriaus ar medžiagos sunkiau jas pritvirtinti bus, nupūs vėjas ar panašiai.
   O šiaip pabandyk nors kelias padaryti - visa savaitė dar prieš akis :)

   Panaikinti
  2. Na iš medžiagos tiesiog pririši kokią virvutę ir viskas. O popierių tai ir sulyt gali, ir suglamžyt. :)
   Pasistengsiu, bet negarantuoju. Dabar esu visokiais kontroliniais, testais, žemėlapiais ir taip toliau užversta ;DD

   Panaikinti
  3. Aš irgi, oi, kai praleidau tiek daug pamokų...:D Reikia visus prisivyti. Bet jei per dieną po vieną gėlytę pagaminsiu - to užteks :)

   Panaikinti
  4. Tokia jau mūsų dalia ;DD Nemanai, kad šią idėją reikėtų labiau paplatint? :)

   Panaikinti
  5. Aha, paplatinti tikrai reikėtų, bet į fb ar kitur, kur draugai ir šeima pamatys, dėti nenoriu - mano blog'as yra paslaptis nuo visų :D Žinantiems draudžiu jį skaityti :) Tai nebent įvairiuose keistuose puslapiuose :D Platink ir tu, jei nesunku :)

   Panaikinti
  6. Hi5! Maniškis irgi slaptas :DD ok, paplatinsiu :)

   Panaikinti
 3. Nereali idėja! Manau, kad netgi reikėtų pabandyti nunerti nors vieną gėlytę. Ačiū už pasiūlymą!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ahh, kokia faina idėja. :) Tikrai pasistengsiu nors keletą (nu nors vieną :D) gėlytę nunert. :) (nesvarbu,kad visai jų nemoku daryt. :D ). Bet čia jau nebent tik po visų kontrolinių . :c

  Dalinuosi įrašu facebook'e. :) Reikia, kad kuo daugiau kas pastebėtų. :)

  AtsakytiPanaikinti