2012 m. liepos 19 d., ketvirtadienis

Dienos bėgaAjajai.. Jau pusė vasaros *babah*, o darbai labai nenoriai vygdomi... Iš sąrašėlio dar tik keletas dalykų įvygdyti. 
Teisybę sakant, tai kelios savaitės ir taip atkrenta, nes kur nors išvažiuoju(pvz.: pas senelius, į Nidą). Tai... nedaug laiko lieka.  Turbūt susidarysiu sąrašą, kaip viską įvygdyti. Sąrašas sąrašui.

Per dvi "atsiribojimo nuo blog'o" savaites labai daug kas nutiko.
Mačiau, kaip mirė paukštis, nuvedžiau papūgą pas veterinarą, pradėjau bėgioti, pabuvau savaitę pas senelius, susipykau su drauge, susitaikiau su drauge, nuoga maudžiausi naktį su drauge tvenkiny, pririnkau daug žirnių, įsimylėjau kačiuką, susipažinau su žmogum, kuris man patinka(yra toks žmonių sąrašęlis mano galvoje... ten visi man patinkantys žmonės. Tiesiog patinkantys. Dėl kažko.), praradau vaikiną(tapom "tik draugais"), labai mažai įdegiau, pasijutau kaip vaikinų magnetas, nusipirkau batus, be galo įsimylėjau savo papūgą, daug juokiausi, liūdėjau, bendravau su sodo kaimynės anūku, šokinėjau per griovį, laksčiau rugių jūroj, pirmą kart užsidėjau timpas, nusifotografavau rugiuose...


Hmm.. Visai minčių nekyla. Ką čia dar parašius. Tiek jau to...
Vasarai einant į pabaigą,
Aušrinė (greičiau pabaikit savo pažadus..) (:

5 komentarai:

 1. Labai daug įvykių, džiugu :)

  Beje, vykdyti, o ne vygdyti :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Na va praradai vaikiną, bet kitus pradėjai traukt kaip magnetas. Manau ir kitas jau greit atsras.

  _________________________________________

  www.lif-agny.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tu esi čia:
  http://marionetteofharmony.blogspot.com/2012/11/the-blogger-tag.html

  AtsakytiPanaikinti